Świadczenie usługi sprzątania
- Numer postępowania BDG-WO.261.5.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-03-10 12:35 | - | |||
|
|
SWZ część I postępowanie nr BDG-WO.261.5.2025.pdf | 2025-03-10 12:35 | 536 KB | ||
|
|
SWZ część II postępowanie nr BDG-WO.261.5.2025.pdf | 2025-03-10 12:35 | 268 KB | ||
|
|
SWZ część III postępowanie nr BDG-WO.261.5.2025.pdf | 2025-03-10 12:35 | 284 KB | ||
|
|
Załączniki nr 1 - 8 do SWZ postępowanie nr BDG-WO.261.5.2025.DOCX | 2025-03-10 12:35 | 155 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie nr BDG-WO.261.5.2025.pdf | 2025-03-10 12:35 | 119 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania 1 - 3 postępowanie nr BDG-WO.261.5.2025.pdf | 2025-03-12 14:51 | 168 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | 2025-03-18 10:52 | - |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | 2025-04-07 14:04 | - |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | 2025-03-18 11:56 | - |
