Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Katowicach
- Numer postępowania BDG-WO.261.13.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-09-11 11:21 | - | |||
|
|
SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.zip | 2025-09-11 11:21 | 421 KB | ||
|
|
SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.13.2025.zip | 2025-09-11 11:21 | 818 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1m, 1r, 1t do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:21 | 484.17 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1n - 1q, 1s, 1u-1v do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:21 | 29.60 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1w do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:21 | 4.48 MB | ||
|
|
SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.13.2025.zip | 2025-09-11 11:21 | 330 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie nr BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2025-09-11 11:21 | 88 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 1a - 1m, 1r, 1t do SWZ cześć II Budynek nr 6.zip | 2025-09-22 10:48 | 29.44 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1m, 1r, 1t do SWZ cześć II Budynek nr 8.zip | 2025-09-22 10:51 | 101.61 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1m, 1r, 1t do SWZ cześć II Budynek nr 10.zip | 2025-09-22 10:52 | 67.46 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1m, 1r, 1t do SWZ cześć II Budynek nr 11.zip | 2025-09-22 10:59 | 46.49 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1m, 1r, 1t do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-22 11:13 | 484.17 MB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 1 - 20 postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-10-13 08:30 | 244 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 15.ZIP | 2025-10-13 08:53 | 353.33 MB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-10-13 08:54 | 224 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 3-12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-10-13 08:54 | 173 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.13.2025 21.2025.DOC | 2025-10-13 08:54 | 433 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 5 do SWZ część III - Wzór HRP b.8.XLS | 2025-10-13 08:55 | 110 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1a, b, c do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 11:01 | 54.66 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1d do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 11:37 | 21.01 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1e do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 11:43 | 101.60 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1f do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 11:45 | 56.61 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1g,h,i do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 11:52 | 142.70 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1j, k, l do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 12:08 | 69.14 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1m do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 12:11 | 11.82 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1n do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 12:14 | 14.43 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1r do SWZ cześć II .zip | 2025-10-13 12:17 | 8.15 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1t do SWZ cześć II.zip | 2025-10-13 12:18 | 3.94 MB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 15 bud. 6.zip | 2025-10-13 12:30 | 56.52 MB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 15 bud. 8.zip | 2025-10-13 12:37 | 116.16 MB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 15 bud. 10.zip | 2025-10-13 12:43 | 120.08 MB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 15 bud. 11.zip | 2025-10-13 12:51 | 59.89 MB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2025-10-13 12:51 | 89 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 21 - 47 postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-10-22 12:32 | 86 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 27.PDF | 2025-10-22 12:34 | 4.46 MB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-07 08:18 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-07 08:18 | 223 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 3-12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-07 08:19 | 171 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2025-11-07 08:19 | 89 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 48 - 94 postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-21 07:15 | 137 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 94 - Opis regałów jezdnych.DOCX | 2025-11-21 07:15 | 43 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-21 07:15 | 222 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 1 SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-21 07:15 | 136 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2025-11-21 07:16 | 89 KB | ||
|
|
Modyfikacja odpowiedzi na pytanie 94 postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-27 08:52 | 84 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-27 08:52 | 222 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 1 SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-11-27 08:52 | 136 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu postępowanie BDG-WA.261.13.2025.pdf | 2025-11-27 08:53 | 89 KB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-04 07:09 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-04 07:09 | 222 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 1 SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-04 07:09 | 136 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu postępowanie BDG-WA.261.13.2025.pdf | 2025-12-04 07:09 | 89 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 95 - 109 postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-05 12:39 | 217 KB | ||
|
|
Pytanie 95.PDF | 2025-12-05 12:39 | 952 KB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-12 07:46 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-12 07:46 | 223 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 1 SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-12 07:46 | 139 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia postępowanie BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2025-12-12 07:47 | 285 KB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-29 08:05 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-29 08:05 | 222 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 1 SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2025-12-29 08:05 | 136 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.13.2025 21.2025.DOC | 2025-12-29 08:05 | 434 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia postępowanie BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2025-12-29 08:05 | 167 KB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2026-01-13 07:28 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2026-01-13 07:28 | 224 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załącznika nr 1 SWZ postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2026-01-13 07:28 | 136 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia postępowanie BDG-WO.261.13.2025.pdf | 2026-01-13 07:28 | 167 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 110-111 i modyfikacja SWZ cz. III postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOCX | 2026-01-21 10:17 | 81 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.13.2025.DOC | 2026-01-21 10:17 | 411 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
