Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Kielcach

  • Numer postępowania BDG-WO.261.15.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-10-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-11-26 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-11-26 12:10
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-09-11 11:36
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-09-11 11:36 -
    icon SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.15.2025.zip 2025-09-11 11:36 406 KB
    icon SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.15.2025.zip 2025-09-11 11:36 1.14 MB
    icon Załącznik nr 1a-1d,1f do SWZ cześć II 1 - Dokumentacja projektowa.zip 2025-09-11 11:36 158.88 MB
    icon Załącznik nr 1e, 1g do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip 2025-09-11 11:36 4.67 MB
    icon Załącznik nr 1h, 1i do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip 2025-09-11 11:36 24.29 MB
    icon Załącznik nr 1j do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip 2025-09-11 11:36 1.32 MB
    icon SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.15.2025.zip 2025-09-11 11:36 268 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie nr BDG-WO.261.15.2025.pdf 2025-09-11 11:36 88 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania 1 - 2 postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-10-13 09:55 79 KB
    icon Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-10-13 09:55 221 KB
    icon Modyfikacja Załączniki nr 1 3- 12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-10-13 09:55 162 KB
    icon Modyfikacja SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOC 2025-10-13 09:56 434 KB
    icon Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.15.2025.pdf 2025-10-13 09:56 89 KB
    icon Odpowiedzi na pytania 3 - 18 postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-10-22 15:09 87 KB
    icon Odpowiedź na pytanie nr 6 - projket BMS.ZIP 2025-10-22 15:11 6.28 MB
    icon Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-11-07 08:26 80 KB
    icon Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-11-07 08:26 221 KB
    icon Modyfikacja Załączniki nr 1 3- 12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-11-07 08:26 158 KB
    icon Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.15.2025.pdf 2025-11-07 08:27 89 KB
    icon Odpowiedzi na pytania 19 -20 postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX 2025-11-07 12:55 79 KB
    icon Odpowiedź na pytanie 19.PDF 2025-11-07 12:55 16.62 MB
    icon Odpowiedź na pytanie 20.PDF 2025-11-07 12:55 196 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze oferty postępowanie nr BDG-WO.261.15.2025 PZ.pdf 2026-04-03 11:56 383 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa