Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Kielcach
- Numer postępowania BDG-WO.261.15.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-09-11 11:36 | - | |||
|
|
SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.15.2025.zip | 2025-09-11 11:36 | 406 KB | ||
|
|
SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.15.2025.zip | 2025-09-11 11:36 | 1.14 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1a-1d,1f do SWZ cześć II 1 - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:36 | 158.88 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1e, 1g do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:36 | 4.67 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1h, 1i do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:36 | 24.29 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1j do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 11:36 | 1.32 MB | ||
|
|
SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.15.2025.zip | 2025-09-11 11:36 | 268 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie nr BDG-WO.261.15.2025.pdf | 2025-09-11 11:36 | 88 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania 1 - 2 postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-10-13 09:55 | 79 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-10-13 09:55 | 221 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 3- 12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-10-13 09:55 | 162 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOC | 2025-10-13 09:56 | 434 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.15.2025.pdf | 2025-10-13 09:56 | 89 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 3 - 18 postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-10-22 15:09 | 87 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie nr 6 - projket BMS.ZIP | 2025-10-22 15:11 | 6.28 MB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-11-07 08:26 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-11-07 08:26 | 221 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 3- 12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-11-07 08:26 | 158 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.15.2025.pdf | 2025-11-07 08:27 | 89 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 19 -20 postępowanie BDG-WO.261.15.2025.DOCX | 2025-11-07 12:55 | 79 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie 19.PDF | 2025-11-07 12:55 | 16.62 MB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie 20.PDF | 2025-11-07 12:55 | 196 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Protokół z otwarcia ofert BDG-WO.261.15.2025.pdf | 2025-11-26 12:49 | 188 KB |
