Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Przemyślu
- Numer postępowania BDG-WO.261.23.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-09-11 12:56 | - | |||
|
|
SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.23.2025.zip | 2025-09-11 12:56 | 412 KB | ||
|
|
SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.23.2025.zip | 2025-09-11 12:56 | 581 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1c, 1f, 1h do SWZ cześć II 1- Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 12:56 | 164.68 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1a - 1c, 1f, 1h do SWZ cześć II 2- Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 12:56 | 133.71 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1d, 1e, 1g, 1i do SWZ cześć II - Dokumentacja projektowa.zip | 2025-09-11 12:56 | 7.08 MB | ||
|
|
SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.23.2025.zip | 2025-09-11 12:56 | 230 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie nr BDG-WO.261.23.2025.pdf | 2025-09-11 12:56 | 88 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Informacja o modyfikacji dokumentów zamówienia postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-10-13 10:48 | 78 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-10-13 10:48 | 223 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 3- 12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-10-13 10:48 | 165 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOC | 2025-10-13 10:48 | 420 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.23.2025.pdf | 2025-10-13 10:49 | 89 KB | ||
|
|
Informacja o zmianie terminu składania ofert postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-11-07 08:56 | 80 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-11-07 08:56 | 221 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 3- 12 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-11-07 08:57 | 164 KB | ||
|
|
Zmiana ogłoszenia o zamówieniu BDG-WO.261.23.2025.pdf | 2025-11-07 08:57 | 89 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 1 - 3 postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-11-07 12:43 | 77 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania 4 - 5 postępowanie BDG-WO.261.23.2025.DOCX | 2025-11-19 15:46 | 76 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Protokół z otwarcia ofert BDG-WO.261.23.2025.pdf | 2025-11-27 09:31 | 177 KB |
