Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Sieci Archiwów Państwowych

  • Numer postępowania BDG-WO.261.19.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-17

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 09:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 09:10
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-25 08:44
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-25 08:44 -
    icon SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-06-25 08:44 691 KB
    icon SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-06-25 08:44 619 KB
    icon SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-06-25 08:44 642 KB
    icon Załączniki nr 1 - 10 do SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.DOCX 2026-06-25 08:44 245 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-06-25 08:44 140 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ODPOWIEDZI NA PYTANIA 1- 21 POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-14 11:27 453 KB
    icon Modyfikacja Załączniki nr 1 do SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.DOCX 2026-07-14 11:27 193 KB
    icon Modyfikacja SWZ CZĘŚĆ II POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-14 11:27 676 KB
    icon Modyfikacja SWZ CZĘŚĆ III POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-14 11:27 676 KB
    icon ODPOWIEDZI NA PYTANIA 22-23 POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-17 12:41 376 KB
    icon MODYFIKACJA SWZ CZĘŚĆ I POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-17 12:41 785 KB
    icon Modyfikacja Załączniki nr 1 do SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.DOCX 2026-07-17 12:41 193 KB
    icon MODYFIKACJA SWZ CZĘŚĆ III POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-17 12:42 695 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-17 12:42 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia BDG-WO.261.19.2026.pdf 2026-07-24 08:54 155 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa