Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Sieci Archiwów Państwowych
- Numer postępowania BDG-WO.261.19.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-25 08:44 | - | |||
|
|
SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-06-25 08:44 | 691 KB | ||
|
|
SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-06-25 08:44 | 619 KB | ||
|
|
SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-06-25 08:44 | 642 KB | ||
|
|
Załączniki nr 1 - 10 do SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.DOCX | 2026-06-25 08:44 | 245 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-06-25 08:44 | 140 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ODPOWIEDZI NA PYTANIA 1- 21 POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-14 11:27 | 453 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 do SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.DOCX | 2026-07-14 11:27 | 193 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ CZĘŚĆ II POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-14 11:27 | 676 KB | ||
|
|
Modyfikacja SWZ CZĘŚĆ III POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-14 11:27 | 676 KB | ||
|
|
ODPOWIEDZI NA PYTANIA 22-23 POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-17 12:41 | 376 KB | ||
|
|
MODYFIKACJA SWZ CZĘŚĆ I POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-17 12:41 | 785 KB | ||
|
|
Modyfikacja Załączniki nr 1 do SWZ część I postępowanie BDG-WO.261.19.2026.DOCX | 2026-07-17 12:41 | 193 KB | ||
|
|
MODYFIKACJA SWZ CZĘŚĆ III POSTĘPOWANIE BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-17 12:42 | 695 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-17 12:42 | 38 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Protokół z otwarcia ofert BDG-WO.261.19.2026.pdf | 2026-07-24 10:31 | 174 KB |
