Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Toruniu

  • Numer postępowania BDG-WO.261.15.2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-02

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-16 13:00 (Pozostało: 10 Dni 11 Godzin 18 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-16 13:10
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-31 09:18
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-31 09:18 -
    icon Specyfikacja warunków zamówienia część I postępowanie BDG-WO.261.15.2026.pdf 2026-07-31 09:18 802 KB
    icon Załączniki nr 1 3- 11 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.15.2026.DOCX 2026-07-31 09:18 168 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ postępowanie BDG-WO.261.15.2026.DOCX 2026-07-31 09:18 67 KB
    icon Specyfikacja warunków zamówienia część II postępowanie BDG-WO.261.15.2026.pdf 2026-07-31 09:18 710 KB
    icon Załączniki do SWZ część II postępowanie BDG-WO.261.15.2026.ZIP 2026-07-31 09:18 474 KB
    icon Załączniki 1a - 1xx do SWZ część II.ZIP 2026-07-31 09:18 349.58 MB
    icon Specyfikacja warunków zamówienia część III postępowanie BDG-WO.261.15.2026.pdf 2026-07-31 09:18 4.43 MB
    icon Załączniki do SWZ część III postępowanie BDG-WO.261.15.2026.ZIP 2026-07-31 09:18 156 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu postępowanie BDG-WO.261.15.2026.pdf 2026-07-31 09:18 177 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa